?>
فال ابجد      دیدگاه روز      زندگی لوکس      -      روز ۱۰۰      ساناخبر      روانشناسی      اخبار اقتصادی      -      گلی شی      دانلود فیلم دوبله فارسی      ویپ چی      روز ۱۰۰      هفت ستاره      روز 100      سینما برتر      -      -      قیمت روز      بلوک سبک      -      قرص تاخیری      آموزش تعمیرات موبایل      *      +      -      *      +      استخر پیش ساخته      تراست ولت      ردیاب موتور      *      صرافی تتر      بروکر فارکس      +      خرید کتاب تاپ ناچ      +      *      تحلیل اتریوم      -      فیلم هندی      *      -      -      .      +      -      +      -      /      حواله وسترن یونیون      کربنات کلسیم      خرید ماینر      -      دکتر زنان مشهد      خرید لایسنس نود 32      کسب درآمد      خرید رپورتاژ      فروش آنتی ویروس      سیگنال فارکس      لایسنس رایگان نود 32      یوزر پسورد نود 32      سئو سایت      لایسنس نود32      آپدیت نود 32      بهترین بک لینک     
 كودكان را دوست بداريم كودكان را دوست بداريم .

كودكان را دوست بداريم

داستان كوتاه كودكانه

 

تصور كنيد بخواهيد موضوعي مانند همكاري كردن را از طريق داستان كودكانه صوتي به كودك توضيح دهيد؛ اين مفهوم مي تواند به اين صورت به كودك انتقال داده شود كه شخصيت هاي قصه به تنهايي نمي توانند يك كار مهم و سخت را انجام دهند و هر يك به تنهايي از پس انجام آن كار بر نمي آيند ولي وقتي با يكديگر همكاري مي كنند و با هم براي انجام آن كار تلاش مي كنند، مي توانند آن كار مهم و سخت را انجام دهند. پيام اين قصه صوتي كودكانه مي تواند موضوع همكاري كردن و مشاركت كردن و اثر آن در موفق شدن را براي كودك توضيح دهد.

موضوعاتي اين چنين در داستان كودكانه فارسي مي تواند به خوبي در ذهن و روح بچه ها تاثير گذاشته و مفاهمي مهم تربيتي را به آنها آموزش دهد. والدين در سنين قبل از مهد كودك فرزند خود، مي توانند داستان كوتاه كودكانه در رابطه با محيط هاي اجتماعي و انتخاب و گزينش دوست براي كودك خود انتخاب كنند و رفته رفته او را براي حضور در محيط هاي اجتماعي آماده كنند؛ با كمك قصه كودكانه شاد مرتبط با پيدا كردن دوست و دوستي با هم سن و سالان، كودك شوق رفتن به مهد كودك و مدرسه را در خود تقويت مي كند.

نحوه ارتباط گرفتن با هم سن و سالان و نحوه رفتار در جمع دوستان را مي توانيد خيلي ساده و با استفاده از داستان كوتاه كودكانه به كودكان آموزش دهيد، پس از خواندن داستان هاي كودكانه متعدد در ارتباط با اين موضوع، مي توانيد او را به پارك برده و به او كمك كنيد تا بتواند با هم سن وسالانش دوست شود، برآورد تمامي اين تمرين ها، به اجتماعي شدن كودك شما كمك زيادي مي كند.

سايت مناسب براي كودكان ، در مقايسه با سايت بزرگسالان كاملا متفاوت است بر خلاف افراد بزرگسال ، كودكان به دنبال اطلاعات در يك سايت نيستند  معمولا كودكان به دنبال تفريح ​​و يادگيري هستند از جمله مي توان به تعامل ، سرگرمي و آموزش  مانند بازي ، فيلم ، معما ، داستان و يا رنگ آميزي اشاره نمود چگونه مي توانيد براي كودكان كه دائماً به دنبال سرگرمي و رضايت فوري از آن هستند ، سايت مناسب آنها را پيداكنيد؟ عملكرد ظريف و پالت رنگي محدود را در يك سايت فراموش كنيد  اكنون زمان بزرگ شدن ، روشن تر شدن و جسورانه تر شدن است معمولا كودكان به سايت هايي كه داراي اسباب بازي يا بازي هاي مختلف هستند بيشتر روي مي آورند زيرا اينگونه سايت ها مي تواند توجه آنها را به خود جلب كرده و آنها را در اين سايت كودك به مدت طولاني نگه دارد .سايت وولك با آدرس اينترنتي voolak.com ، مي تواند يك نمونه بسيار خوب و موفق در عرصه سايت كودك به شمار برود.

 

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ساعت: ۰۴:۰۰:۵۴ توسط:saroulak موضوع:

شعر كودكانه پسرم

 

شعر كودكانه يكي از آن چيز هايي است كه حفظ كردن و خواندن آن همراه با ذوق را همه مان در كودكي تجربه كرده ايم. حتي بعضي از پدر و مادر هاي خوش ذوق، با نوار كاست صداهاي كودكي ما را ضبط كرده و آن ها را نگه داشته اند. ياد گرفتن و حفظ كردن شعر هاي كودكانه و تشويق والدين براي خواندن آن ها در جمع يا براي خودشان، ذوق و شوقي وصف نشدني در ذهن و روح ما تزريق ميكرد. آيا آهنگ كودكانه توانسته است جاي متن شعر كودكانه و شادي هاي آن را در ذهن كودكان امروزمان حفظ كند؟ با ما در اين مقاله همراه باشيد تا با هم به بررسي تاثيرات هر يك از اين ها در رشد و پرورش كودكانمان بپردازيم.

صدا يكي از عوامل تاثير گذار در رشد ذهني كودك است و ايجاد صدا ، آواز ، ترانه يا حتي صداهاي گوش خراش، ذهن كودك را به خود مشغول مي كند . در اين مقاله ما مي خواهيم به جنبه مثبت صدا يعني موسيقي و ترانه كودكانه شاد بپردازيم و تاثيرات يك آهنگ كودكانه را بر ذهن كودك بررسي كنيم . بسياري از آموزه هايي كه از كودكي به يادگار داريم بدون توجه به معني آن ها تنها به دليل ريتم و آهنگ كودكانه اي كه داشته اند در ذهن ما باقي مانده اند و به همين دليل همچنان ان ها را به ياد داريم . مثلا يادگيري الفبا با كليپ آهنگ كودكانه كه از كودكي والدينمان به ما آموزش داده اند هيچگاه از ذهنمان پاك نمي شود.

شنيدن شعر كودكانه فارسي به كودكان در روان خواني كودكان تاثير مثبتي دارد. اولين چيزي كه كودكان شما هنگام شنيدن شعر كوتاه كودكانه فرا مي گيرند و به آن دقت مي كنند قافيه هاي متن شعر كودكانه صوتي است. به عنوان مثال در بعضي موارد كودكان هنگام شنيدن شعر كودكانه پسرم تلاش مي كنند تا متن شعر كودكانه پسرم را به خاطر بسپارند و اين امر باعث مي شود تا قدرت حافظه فرزند شما نيز از اين راه تقويت شود و خود آن ها شروع به خواندن شعرهاي كودكانه كنند.

يكي از بهترين راه هاي آماده سازي كودكان براي مراحل بعدي زندگي استفاده از منابع آنلاين براي يادگيري آن ها است ، اما انتخاب سايت كودكانه مناسب مي تواند يك چالش واقعي باشد بنابراين اگر آنچه كه به دنبال آن براي كودك خود هستيد ، شامل سايت هاي درجه يك مانند سايت وولك است كه باعث مي شود بچه هاي شما به اندازه كافي باهوش شوند تا مراحل بعدي زندگي موفقيت را كسب كنند ، اين منابع عالي را براي سايت كودك خود در نظر بگيريد همچنين تعدادي از بهترين روش هاي منحصر به فرد براي سايت كودكان وجود دارد كه معمولاً در يك سايت معمولي بكار برده نمي شود. 

سايت مناسب براي كودكان ، در مقايسه با سايت بزرگسالان كاملا متفاوت است بر خلاف افراد بزرگسال ، كودكان به دنبال اطلاعات در يك سايت نيستند. معمولا كودكان به دنبال تفريح ​​و يادگيري هستند از جمله مي توان به تعامل ، سرگرمي و آموزش  مانند بازي ، فيلم ، معما ، داستان و يا رنگ آميزي اشاره نمود چگونه مي توانيد براي كودكان كه دائماً به دنبال سرگرمي و رضايت فوري از آن هستند ، سايت مناسب آنها را پيداكنيد؟ عملكرد ظريف و پالت رنگي محدود را در يك سايت فراموش كنيد  اكنون زمان بزرگ شدن ، روشن تر شدن و جسورانه تر شدن است معمولا كودكان به سايت هايي كه داراي اسباب بازي يا بازي هاي مختلف هستند بيشتر روي مي آورند زيرا اينگونه سايت ها مانند سايت وولك مي تواند توجه آنها را به خود جلب كرده و آنها را در اين سايت كودك به مدت طولاني نگه دارد .

 

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ساعت: ۰۴:۱۱:۴۰ توسط:saroulak موضوع:

نقاشي كودكانه شير آسان

 

نقاشي كردن چه با كمك تخيل كودك چه با كمك طرح زيبا براي نقاشي و عكس نقاشي زيبا، به كودك شما در برقراري ارتباط به دنياي بيرون و ارتباط برقرار كردن كمك مي كند. تعداد زيادي عكس نقاشي زيبا و عكس نقاشي كودكانه وجود دارد كه كودكان شما مي توانند با استفاده از آن ها نقاشي كنند و از مزيت هاي نقاشي كشيدن برخوردار شوند.

كودك شما وقتي شروع به كشيدن نقاشي مي كند در واقع هماهنگي حركات دست و چشم خود را تقويت مي كند. كودك شما هنگامي كشيدن نقاشي از روي عكس نقاشي ساده و عكس نقاشي كودكانه در واقع سعي مي كند تا چيزي را كه مشاهده مي كند با حركات دست خود هماهنگ كند و اين كار به هماهنگي و تقويت عملكرد جسمي و ذهني كودك شما به طور همزمان كمك مي كند.

بسياري از كارشناسان و روانشناسان معتقدند كه زماني كه كودك شما از روي عكس نقاشي ساده يا طرح ساده نقاشي شروع به كشيدن نقاشي كودكانه زيبا مي كنند، مي توان اطلاعات زيادي درباره ي سلامت رواني و ويژگي هاي شخصيتي كودك شما به دست آورد و معتقدند نقاشي كشيدن كودكان به خصوص از روي طرح ساده براي نقاشي احساسات و خلاقيت كودكان شما را تقويت مي كند.

نقاشي كشيدن كودكان شما از عكس نقاشي ساده و زيبا يا از تخيلات و تصويرسازي هاي ذهن خود كودكان شما باعث شكوفايي هاي استعداد فرزند شما مي شود. او با خلق يك اثر هنري به توانايي خود ايمان مياورد و همسن رشد اعتماد به نفس در خلال كشيدن

كشيدن نقاشي قدرت تمركز كودك شما را افزايش مي دهد به خصوص اگر كودك شما تلاش كند تا از روي يك طرح براي نقاشي، نقاشي بكشد. نقاشي كشيدن از روي عكس نقاشي ساده و عكس نقاشي زيبا باعث مي شود تا قدرت تمركز و دقت به جزئيات و موارد كوچك در فرزند شما تقويت شود.

نقاشي كردن يكي از سرگرمي هاي لذت بخش و در حين حال آموزشي و بسيار مفيد براي كودكان شما است. كودكان معمولا از يك سالگي به بعد شروع به كشيدن نقاشي كودكانه مي كنند. كودكان شما با كمك گرفتن از تخيلات خود يا از روي عكس نقاشي، شروع به كشيدن نقاشي آسان برگرفته از تخيلات خود مي كنند. تعداد زيادي عكس نقاشي شير ساده و طرح ساده نقاشي و يا فيلم نقاشي در اينترنت و فضاي مجازي وجود دارد كه مي توانيد با استفاده از آن ها كودك خود را به كشيدن نقاشي تشويق كنيد؛ زيرا اكثر كودكان از اين كه از روي عكس نقاشي كودكانه و عكس نقاشي ساده، نقاشي كنند بسيار لذت مي برند. همچنين كودك شما مي تواند از سنين بسيار كم با استفاده از تعدادي طرح نقاشي رنگي و طرح نقاشي كودكانه با رنگ ها آشنا شود و اين الگو ها به تكامل اين استعداد در كودكان شما كمك مي كند.

سعي كنيد سايتي مانند وولك بيابيد كه بتواند كودكان را در يك روند داستاني، درگير كند. يك خط داستان براي درگير كردن كودكان و ايجاد ارتباط بيشتر كمك زيادي به شما خواهد كرد اين داستان مي تواند نكات كانوني سايت از جمله تنظيمات و كاراكترها باشد و مي تواند در صفحات مختلف ، قسمت ها و عناصر تعاملي سايت كودك وجود داشته باشد.

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ساعت: ۰۴:۰۶:۲۷ توسط:saroulak موضوع:

قصه كودكانه شاد شير و موش

قصه كودكانه شاد / قصه شير و موش / وولك

 

تصور كنيد بخواهيد موضوعي مانند همكاري كردن را از طريق داستان كودكانه صوتي همانند قصه شير و موش به كودك توضيح دهيد؛ اين مفهوم مي تواند به اين صورت به كودك انتقال داده شود كه شخصيت هاي قصه به تنهايي نمي توانند يك كار مهم و سخت را انجام دهند و هر يك به تنهايي از پس انجام آن كار بر نمي آيند ولي وقتي با يكديگر همكاري مي كنند و با هم براي انجام آن كار تلاش مي كنند، مي توانند آن كار مهم و سخت را انجام دهند. پيام اين قصه صوتي كودكانه مي تواند موضوع همكاري كردن و مشاركت كردن و اثر آن در موفق شدن را براي كودك توضيح دهد.

موضوعاتي اين چنين در داستان كودكانه فارسي مي تواند به خوبي در ذهن و روح بچه ها تاثير گذاشته و مفاهمي مهم تربيتي را به آنها آموزش دهد. والدين در سنين قبل از مهد كودك فرزند خود، مي توانند داستان كوتاه كودكانه در رابطه با محيط هاي اجتماعي و انتخاب و گزينش دوست براي كودك خود انتخاب كنند و رفته رفته او را براي حضور در محيط هاي اجتماعي آماده كنند؛ با كمك قصه كودكانه شاد مرتبط با پيدا كردن دوست و دوستي با هم سن و سالان، كودك شوق رفتن به مهد كودك و مدرسه را در خود تقويت مي كند.

نحوه ارتباط گرفتن با هم سن و سالان و نحوه رفتار در جمع دوستان را مي توانيد خيلي ساده و با استفاده از داستان كوتاه كودكانه به كودكان آموزش دهيد، پس از خواندن داستان هاي كودكانه متعدد در ارتباط با اين موضوع، مي توانيد او را به پارك برده و به او كمك كنيد تا بتواند با هم سن وسالانش دوست شود، برآورد تمامي اين تمرين ها، به اجتماعي شدن كودك شما كمك زيادي مي كند.

رنگ هاي روشن به راحتي توجه كودك را براي مدت طولاني به خود جلب مي كنند اگرچه انتخاب رنگ يك عامل اصلي در هر نوع سايتي  است ، اما  اين امر به ويژه در هنگام انتخاب  يك سايت براي كودكان صادق است ، زيرا رنگ ها تأثير زيادي بر ذهن كودكان مي گذارند  گزينه هاي رنگي و تركيبي كه احتمالاً هنگام انتخاب يك سايت معمولي رد مي شوند ، ممكن است در انتخاب يك سايت براي كودكان مورد استقبال قرار گيرد هنگام انتخاب سايت كودك مانند سايت وولك ، بيشتر از رنگ هاي واضح و پر جنب و جوش براي جلب توجه كودكان استفاده كنيد رنگ هاي اوليه و ثانويه  قرمز ، آبي ، زرد ، سبز ، بنفش و نارنجي همه رنگ هاي شاد هستند و گزينه هاي محبوب و طرح هاي رنگي مي توانند شامل همه آنها به علاوه بيشتر نيز باشد از رنگ هاي پاستيل يا تركيب با رنگ هاي اشباع نيز مي توانيد در انتخاب خود استفاده نماييد زيرا توجه همه كودكان بيشتر به رنگ ها جلب خواهد شد كودكان از يك سايت تجربه خوشبختي مي خواهند ، بنابراين از رنگ هايي كه روشن و “خوشحال” هستند ، در انتخاب يك سايت كودك بايد استفاده شود چهره هاي خندان ، شخصيت هاي شاد ، حركات پرانرژي و حرف هاي مثبت همه به تجربه اي از تفريح ​​ دوستانه به كودكان شما كمك مي كنند بنابراين هنگام انتخاب سايتي با هدفي براي كودكان، از رنگ هاي روشن و واضح استفاده كنيد كه قوه بصري كودك را به روشي فراموش نشدني تحريك مي كند.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ساعت: ۰۳:۳۳:۰۵ توسط:saroulak موضوع:

كاردستي اردك با كاغذ

 

كاردستي خلاقانه جديد كه فرزند شما با استفاده از آموزش ها و يا فيلم كاردستي مي سازد نشان از رشد او دارد و شما بايد او را در اين راه همراهي و تشويق كنيد تا كاردستي ساده كودكانه او به يك كاردستي خلاقانه تبديل شود .درست كردن كاردستي با كاغذ براي كودكان فرصتي است براي ايجاد هر آن چه كه كودك براي تشويق و نوآوري مي خواهد.

توانايي فكر كردن و قدرت حل مسئله و مشكلاتي كه كودك در لحظه ساخت كاردستي با آن ها مواجه مي شود، و يافتن راه حل براي هر يك از اين مشكلات، خلاقيت كودك را تحريك و تقويت مي كند.

رويارويي با مشكلات و يافتن راه حل براي آن ها، در مسير ساخت يك كاردستي ساده، مي تواند قدرت تصميم گيري كودك شما را نيز تقويت كند. كودك در اين مسير پر فراز و نشيب، با چالش هاي زيادي رو به رو است؛ حل اين چالش ها، تصميم گيري موثر و صحيح را به كودكان شما مي آموزد. عادت به تصميم گيري در لحظه و تحريك قدرت تصميم گيري در كودكان با ساخت كاردستي آسان در خانه، منجر به تقويت قدرت حل مسئله و در نهايت افزايش خلاقيت در كودك مي شود.

هم چنين تمامي احساسات نگفته و پنهان در كودكان را مي توانيد در كاردستي هايي كه درست مي كنند يا نقاشي هايي مي كشند، به راحتي پيدا كنيد. بچه ها به شكلي معنادار و قابل تامل، مي توانند احساسات و يا حتي خواسته هاي خود را در يك كاردستي با كاغذ مانند كاردستي اردك با مقوا يا يك شعر كودكانه ساختگي پنهان كنند و پدر و مادر باهوش هم با آموزش كاردستي جديد به كودك خود و دريافت اين پيام ها به راحتي مي توانند كوچولوهاي خود را شاد كنند. اين پيام هاي پنهان در سرگرمي ها، مي تواند پيوند هاي ميان والدين و كودكان را نيز قوي تر كند؛ پس اين سرگرمي ها را دست كم نگيريد.

رنگ هاي روشن به راحتي توجه كودك را براي مدت طولاني به خود جلب مي كنند اگرچه انتخاب رنگ يك عامل اصلي در هر نوع سايتي  است ، اما  اين امر به ويژه در هنگام انتخاب  يك سايت براي كودكان صادق است ، زيرا رنگ ها تأثير زيادي بر ذهن كودكان مي گذارند  گزينه هاي رنگي و تركيبي كه احتمالاً هنگام انتخاب يك سايت معمولي رد مي شوند ، ممكن است در انتخاب يك سايت براي كودكان مورد استقبال قرار گيرد هنگام انتخاب سايت كودك مانند سايت وولك با آدرس اينترنتي https://www.voolak.com  ، بيشتر از رنگ هاي واضح و پر جنب و جوش براي جلب توجه كودكان استفاده كنيد رنگ هاي اوليه و ثانويه  قرمز ، آبي ، زرد ، سبز ، بنفش و نارنجي همه رنگ هاي شاد هستند و گزينه هاي محبوب و طرح هاي رنگي مي توانند شامل همه آنها به علاوه بيشتر نيز باشد از رنگ هاي پاستيل يا تركيب با رنگ هاي اشباع نيز مي توانيد در انتخاب خود استفاده نماييد زيرا توجه همه كودكان بيشتر به رنگ ها جلب خواهد شد كودكان از يك سايت تجربه خوشبختي مي خواهند ، بنابراين از رنگ هايي كه روشن و “خوشحال” هستند ، در انتخاب يك سايت كودك بايد استفاده شود چهره هاي خندان ، شخصيت هاي شاد ، حركات پرانرژي و حرف هاي مثبت همه به تجربه اي از تفريح ​​ دوستانه به كودكان شما كمك مي كنند بنابراين هنگام انتخاب سايتي با هدفي براي كودكان، از رنگ هاي روشن و واضح استفاده كنيد كه قوه بصري كودك را به روشي فراموش نشدني تحريك مي كند.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ساعت: ۰۳:۵۲:۱۰ توسط:saroulak موضوع:

دانلود آهنگ كودكانه حسن كچل

 

شعر هاي كودكانه زيادي مناسب كودكان وجود دارد. شنيدن شعر و آهنگ كودكانه، چه شعر كودكانه قديمي چه جديد توسط كودك براي فرزند شما بسيار مفيد است و مزيت هاي زيادي دارد. كودكان دوست دارند آهنگ كودكانه تصويري يا صوتي مورد علاقه خود را بار ها و بار ها بشنوند. معمولا كودكان شعر كودكانه شاد مورد علاقه خود را به سرعت حفظ مي كنند و همان طور كه اشاره شد اين امر باعث تقويت حافظه كودك شما مي شود. اهميت شنيدن شعر كودكانه زياد است چرا كه همانطور كه مي دانيد اولين راه ارتباطي كودك با مادر خود قدرت شنوايي و صدا است بنابراين در صورتي كه مادر با كودك خود صحبت نكند و يا براي او شروع به خواندن آهنگ كودكانه شاد فارسي نكند ممكن است كودك شما به اندازه كافي محبتي كه نياز دارد را دريافت نكند. بنابراين از زمان تولد فرزند خود، از صحبت و خواندن شعر شاد كودكانه براي او غافل نشويد. همچنين والدين مي تواند نكات آموزشي كوچكي را در قالب اشعار و آهنگ كودكانه به فرزند خود انتقال دهند براي اين منظور مي توانيد براي دانلود آهنگ كودكانه فارسي آموزنده اقدام كنيد. در مهد كودك ها يكي از راه هاي آموزش به كودكان، شعر هاي كودكانه است. استفاده از فيلم شعر كودكانه تصويري مانند آهنگ تصويري شعر حسن كچل مي تواند به كودك شما كمك كند تا متن شعر كودكانه كوتاه و مورد نظر شما را بهتر درك كند.

جستجوي سايتي مناسب در گروه سني خاص كودكان بسيار مهم است ، به ويژه هنگامي كه كودكان به طور روز افزون از طريق سايت كودك آموزش مي بينند و  مهارت پيدا مي كنند همچنين تحقيقات نشان مي دهد كه كودكان كاملاً از تفاوت هاي سني آگاه هستند و با چيزي كه از نظر آنها بسيار كودكانه است ، درگير نخواهند شد.  سايت وولك با سال ها تجربه در حيطه كودك و نوجوان مي تواند انتخابي مناسب براي آشنايي كودك شما با سايت هاي كودك و نوجوان به شمار رود.

رنگ هاي روشن در يك سايت مخصوص كودك توجه كودكان 3 تا 5 ساله را به خود جلب مي كند و همچنين شخصيت هاي زيبا كه براي بچه ها بسيار جذاب هستند نيز تاثير بسزايي براي جلب توجه كودكان دارند از آنجا كه كودكان هنوز به مهارت خواندن دست نيافته اند ، متن ها بايد محدود شود و فقط به معدودي از كلمات منحصر به فرد باقي بماند بنابراين در يك سايت كودكانه از همه اين عناصر استفاده مي شود تا كودكان بتوانند با شخصيت هاي زيبا و رنگارنگ در مقابل يك آسمان آبي و پس زمينه چمن سبز سرگرم شوند بخش هاي مختلفي براي سرگرمي و يادگيري نيز وجود دارد و هر كدام به وضوح با تصاوير دوست داشتني تر و عناوين بارزي كه والدين مي توانند به آنها كمك كنند مشخص شده اند تصاوير در رنگ هاي روشن ، اشباع و طرح هاي جسورانه ، يك سايت جذاب و دوست داشتني براي كودكان به ارمفان خواهد آورد.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ساعت: ۰۳:۴۹:۵۳ توسط:saroulak موضوع:

نقاشي هاي كودكانه شير

 

در زمان كشيدن يك نقاشي كودكانه توسط بچه ها، چيزي كه ديده ميشود يك كودك است در حال كشيدن نقاشي ساده، كه احتمالا از نظر تكنيكي خطا هاي زيادي دارد. اما چيزي كه ديده نميشود فعاليت شديد مغز اوست كه در حال تحليل و تبادل اطلاعات و يادگيري است. ثمره فعاليت آموزش نقاشي كودكانه، تقويت ارتباط مغز و دست، رشد خلاقيت، تقويت حافظه ديداري، افزايش تمركز و حوصله و …. ميباشد. بنابراين تشويق كودكان به كشيدن نقاشي يك توصيه بسيار مهم است. با تغيير نگاه والدين از يك نقاشي ساده كودكان به يك فعاليت مهم و آموزنده، تمامي نقاشي هاي كودكانه فرزندان يك نقاشي زيبا بوده و شايسته تشويق هستند. عكس نقاشي كودكان را به ديوار بزنيد و مانند يك اثر هنري به آن نگاه كنيد. در ادامه به طور جزئي تر به تاثيرات نقاشي هاي كودكانه خواهيم پرداخت.

كودك با كشيدن نقاشي جديد مانند نقاشي پروانه كودكانه، مي تواند به نوعي خود را به شما ثابت كند و تخيلاتي كه در نقاشي جديد قشنگ خود به نمايش گذاشته را به شما نشان دهد. كشيدن نقاشي هاي كودكانه زيبا براي كودكان به آن ها حس اعتماد به نفس مي دهد و ايجاد انگيزه مي كند و تاييد شما باعث مي شود اين انگيزه و اعتماد به نفس در او افزايش يابد. تشويق يك نقاشي زيبا از كودك به معناي پذيرفتن توانايي و كمك به خودباوري اوست.

نقاشي كودكانه زيبا و ساده پايه اوليه تفكر منطقي است و به كودك در درك مفاهيم دشوار تر كمك مي كند. مثلا براي ورود به مدرسه كودك براي خواندن و نوشتن با نقاشي هايي كه در خانه و قبل از مدرسه كشيده است، تمرين كرده و به همين خاطر مي تواند زود تر نوشتن را بياموزد؛ چراكه دستان او براي انجام انعطاف هاي مختلف، آماده تر است. در واقع كشيدن نقاشي كودكانه زيبا و ساده به او در ورود به محيطي بزرگ تر مثل مدرسه كمك خواهد كرد. بدين ترتيب نقاشي هاي كودكانه و تاثيرات آن ها تا بزرگسالي همراه فرزندان شما خواهند بود.تحقيقات ثابت كرده است كه كودكاني كه تجربه كشيدن نقاشي كودكانه جديد و متنوع را به طور مستمر دارند، در بزرگسالي در نوآوري و تمركز بر روي امور خود مشكلي نخواهند داشت.

كودكان با تمركز بر خطوط و كشيدن نقاشي كودكانه ساده و آسان علاوه بر كشيدن نقاشي جديد و قشنگ، براي آينده و ورود به مدرسه و تمركز بر خواندن و نوشتن نيز تمرين مي كنند. تمركز بيشتر روي نقاشي كودكانه زيبا به بلوغ بهتر فرزند شما نيز كمك مي كند زيرا كشيدن يك نقاشي كودكانه ساده و رسيدن به نتيجه در آن باعث رشد فكري او مي گردد.
دقت به اتفاقاتي كه در فيلم نقاشي كودكانه يا حتي عكس نقاشي مي افتد و تلاش براي اجراي آن ها روي كاغذ، تمركز ذهني كودكان را به طور قابل توجهي تقويت مي كند. يكي از چالش برانگيزترين موضوعاتي كه كودكان مي توانند آن را رسم كنند، نقاشي شير كودكانه مي باشد. اين امر مي تواند مهارت هاي بسياري از كودكان را به طور همزمان با خود درگير كند.

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ساعت: ۰۲:۴۸:۲۰ توسط:saroulak موضوع:

لالايي براي خواب؛ خواب هاي پارچه اي

 

هر لالايي كودكانه اي كه خلق مي شود، يك اثر هنري است؛ با اين تفاسير متن لالايي مانند متن لالايي پارچه اي يا حتي آهنگ لالايي كه براي كودكانمان مي خوانيم، ابعاد مختلف يك اثر هنري را شامل مي شود و از چند منظر قابل بررسي  باشد. لالايي ها از ويژگي هاي منحصر بفردي برخوردار هستند كه در كمتر گونه ادبي ديگري قابل مشاهده است. براي هر لالايي 3 بعد مي توان متصور شد.

شاعرانه: لالايي ها هم در موضوع و هم در وزن و قافيه معمولا از قواعد شعر پيروي مي كنند.

موسيقي: هيچ فردي لالايي براي نوزاد را مانند يك شعر معمولي زمزمه نمي كند؛ لالايي كودكانه بدون آهنگ مانند جسم بي روح است، فراز و فرودهايي كه صدا و آهنگ و موسيقي لالايي صوتي دارد، جزء جدايي ناپذير هر لالايي براي خواب هستند.

تئاتر: هر لالايي ايراني يا غير ايراني حركت و كنش خاص خود را دارد. به زبان ساده آهنگ لالايي كودك، بدون حركت رفت و برگشتي گهواره يا پاي مادر غير طبيعي به نظر مي رسد. ممكن است اين حركت از هر كودك به كودك ديگر متفاوت باشد، يك كودك در تكان دادن پا همراه با لالايي كودكانه به آرامش خواب نزديك شود و كودكي ديگر، با در آغوش مادر بودن و راه رفتن به خواب برود.

زماني كه براي كودك خود لالايي مي گوييد او را رشد مي دهيد و عشقتان را به كودك منتقل مي كنيد لالايي خواب آور گفتن به كودك كمك مي كند كه راحت تر بخوابد و خواب راحت تري را در طول شب تجربه كند.

اگر كودك خواب بدي مي بيند و از خواب مي پرد، خواندن لالايي براي خواب كودك به او كمك مي كند كه دوباره حس آرامش و اطمينان را پيدا كرده و راحت تر بخوابد؛ پس بهتر است زمان خواندن متن لالايي كودك خود را در آغوش گرفته و آرام در اتاق راه برويد يا او را روي گهواره يا صندلي گهواره اي بنشانيد تا به آرامي تاب بخورد و احساس امنيت بيشتري كند. تكان دادن هاي آرام بخش همراه با يك لالايي صوتي، در اين مواقع براي كودكان تاثير و اهميت بالايي دارد.

ما در وولك هر هفته دو قصه كودكانه صوتي و تصويري جديد براي شما در سايت با آدرس اينترنتي https://www.voolak.com قرار مي دهيم تا بتوانيد از قصه هاي جديد و متنوع ما براي سرگرم كردن و رشد و تربيت كودك دلبندتان استفاده كنيد؛ شا عزيزان هم چنين در اپليكيشن وولك هم مي توانيد با ما همراه باشيد. اپليكيشن وولك هرروز قصه هاي جديدي براي كودكان شما با خود به همراه دارد، قصه جديد آموزنده از كليله و دمنه، مثنوي و معنوي و گلستان سعدي و ساير كتاب هاي كهن و آموزنده از تاريخ كشور عزيزمان، قصه هاي سريالي وولك، و كلي قصه صوتي و تصويري آموزنده و مفيد براي كودكان را به راحتي مي توانيد در اپليكيشن وولك، به آن ها دسترسي داشته باشيد. پس مرتبا به اپليكيشن و سايت وولك سر بزنيد تا از محتواهاي جديد ما در وولك باخبر باشيد.

 

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ساعت: ۰۲:۳۴:۴۵ توسط:saroulak موضوع:

شعر كودكانه شاد خرگوش و موش

 

امروزه بسياري از والدين با دانلود آهنگ كودكانه، شعر هاي كودكانه مختلفي را به كودكان ياد مي دهند و در تمرين حافظه از كودك مي خواهند كه آهنگ كودكانه صوتي را گوش كرده است، براي آن ها بخواند. اين كار در تقويت حافظه در تزريق هورمون شادي به بدن كودك تاثير بسيار بالايي دارد. حتي مي توانيد كليپ شعر كودكانه را براي كودك خود بگذاريد و با ريتم و اهنگ كودكانه همراه شويد و كودك را نيز با خود همراه كنيد؛ تا كودك هم به شنيدن آن شعر كودكانه شاد بيشتر ترغيب شود و هم با تمركز بيشتري به آن گوش فرا دهد.

كودكان با خواندن ترانه كودكانه جديد مي توانند عواطف خود را بيان كنند و براي بيان احساس با آهنگ كودكانه فارسي تنوع بالايي وجود دارد . خواندن شعر هاي كودكانه صوتي نوستالژي همانند شعر خرگوش و موش براي كودكان باعث آشنايي آن ها با فرهنگ جامعه مي شود . ممكن است كليپ آهنگ كودكانه نوستالژي بيان گر تاريخ يك ملت نيز باشد و اين براي تربيت كودك شما نيز مناسب است .
خواندن آهنگ هاي شاد كودكانه مي تواند باعث وضوح بيشتر صداي كودك شود و در نهايت با كلام خود مي تواند ارتباط برقرار كند . خواندن آهنگ كودكانه صوتي و گوش دادن به ترانه شاد كودكانه باعث صبوري ، نظم و انضباط ، تغيير لحن و عزت نفس در فرزند شما مي گردد . همچنين خواندن شعر كودكانه صوتي در جمع ارتباط او را قوي خواهد كرد و از اين طريق ( خواندن ترانه كودكانه شاد ) مي تواند با ديگران ارتباط برقرار كند . آهنگ و ترانه كودكانه سرشار از احساسات است و تمامي احساسات در آن گنجانده شده مثل غم ، شادي ، خنده ، … كه با يادگيري دانلود آهنگ كودكانه قشنگ كم كم از متوجه احساسات او خواهيد شد .
خواندن ترانه كودكانه شاد باعث افزايش خلاقيت كودك شما مي شود و مي تواند با كلمات بازي كرده و شعر هاي جديدي از خود بسازد.

رنگ هاي روشن به راحتي توجه كودك را براي مدت طولاني به خود جلب مي كنند اگرچه انتخاب رنگ يك عامل اصلي در هر نوع سايتي  است ، اما  اين امر به ويژه در هنگام انتخاب  يك سايت براي كودكان صادق است ، زيرا رنگ ها تأثير زيادي بر ذهن كودكان مي گذارند  گزينه هاي رنگي و تركيبي كه احتمالاً هنگام انتخاب يك سايت معمولي رد مي شوند ، ممكن است در انتخاب يك سايت براي كودكان مورد استقبال قرار گيرد هنگام انتخاب سايت كودك مانند سايت وولك ، بيشتر از رنگ هاي واضح و پر جنب و جوش براي جلب توجه كودكان استفاده كنيد رنگ هاي اوليه و ثانويه  قرمز ، آبي ، زرد ، سبز ، بنفش و نارنجي همه رنگ هاي شاد هستند و گزينه هاي محبوب و طرح هاي رنگي مي توانند شامل همه آنها به علاوه بيشتر نيز باشد از رنگ هاي پاستيل يا تركيب با رنگ هاي اشباع نيز مي توانيد در انتخاب خود استفاده نماييد زيرا توجه همه كودكان بيشتر به رنگ ها جلب خواهد شد كودكان از يك سايت تجربه خوشبختي مي خواهند ، بنابراين از رنگ هايي كه روشن و “خوشحال” هستند ، در انتخاب يك سايت كودك بايد استفاده شود چهره هاي خندان ، شخصيت هاي شاد ، حركات پرانرژي و حرف هاي مثبت همه به تجربه اي از تفريح ​​ دوستانه به كودكان شما كمك مي كنند بنابراين هنگام انتخاب سايتي با هدفي براي كودكان، از رنگ هاي روشن و واضح استفاده كنيد كه قوه بصري كودك را به روشي فراموش نشدني تحريك مي كند.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ساعت: ۰۱:۳۱:۳۳ توسط:saroulak موضوع:

نقاشي جديد خرس

 

كودكان با نقاشي كردن، احساسات و تخيلات خود را تخليه مي كنند. كودكان تقريبا از سن يك سالگي نقاشي كودكانه ساده مي كشند و همان نقاشي هاي ساده براي كودكان موجب برقراري ارتباط مي شود. درواقع آن ها در اين سن، دركي كه از اطراف و اجسام آن دارند را مي كشند و همان نقاشي كودكانه ساده و آسان كه از نظر ما خط خطي است، بخش مهمي از فرايند رشد ذهني و ادراكي اوست. به طور كلي كودكان از كشيدن نقاشي جديد كودكانه در هر جايي، روي كاغذ، روي بدن خود، روي ديوار و … لذت بسياري مي برند و به نوعي با اين كار ارتباطات برقرار مي كنند. نشان دادن يا كشيدن نقاشي زيبا براي كودكان، آن ها را ترغيب به امتحان و تجربه اين فعاليت پرخلاقيت مي كند. اگرچه ممكن است طرح نقاشي كودكانه براي شما آسان يا بي معني به نظر بيايد، اما همين نقاشي ساده، نشانه هاي بزرگي است از آن چه در ذهن كودك مي گذرد و دركي كه او از اطراف دارد. در ادامه اين مقاله به صورت مفصل با شما در رابطه با تاثيرات متعدد نقاشي كودكانه صحبت خواهيم كرد. همراه ما باشيد!

كودكان با تمركز بر خطوط و كشيدن نقاشي كودكانه ساده و آسان علاوه بر كشيدن نقاشي جديد و قشنگ، براي آينده و ورود به مدرسه و تمركز بر خواندن و نوشتن نيز تمرين مي كنند. تمركز بيشتر روي نقاشي كودكانه زيبا به بلوغ بهتر فرزند شما نيز كمك مي كند زيرا كشيدن يك نقاشي كودكانه ساده و رسيدن به نتيجه در آن باعث رشد فكري او مي گردد.
دقت به اتفاقاتي كه در فيلم نقاشي كودكانه يا حتي عكس نقاشي مي افتد و تلاش براي اجراي آن ها روي كاغذ، تمركز ذهني كودكان را به طور قابل توجهي تقويت مي كند.

كودك با كشيدن نقاشي جديد آسان مي تواند به نوعي خود را به شما ثابت كند و تخيلاتي كه مثلا براي كشيدن نقاشي خرس جديد و قشنگ خود به نمايش گذاشته را به شما نشان دهد. كشيدن نقاشي هاي كودكانه زيبا براي كودكان به آن ها حس اعتماد به نفس مي دهد و ايجاد انگيزه مي كند و تاييد شما باعث مي شود اين انگيزه و اعتماد به نفس در او افزايش يابد. تشويق يك نقاشي زيبا از كودك به معناي پذيرفتن توانايي و كمك به خودباوري اوست.

نقاشي كودكانه زيبا و ساده پايه اوليه تفكر منطقي است و به كودك در درك مفاهيم دشوار تر كمك مي كند. مثلا براي ورود به مدرسه كودك براي خواندن و نوشتن با نقاشي هايي كه در خانه و قبل از مدرسه كشيده است، تمرين كرده و به همين خاطر مي تواند زود تر نوشتن را بياموزد؛ چراكه دستان او براي انجام انعطاف هاي مختلف، آماده تر است. در واقع كشيدن نقاشي كودكانه زيبا و ساده به او در ورود به محيطي بزرگ تر مثل مدرسه كمك خواهد كرد. بدين ترتيب نقاشي هاي كودكانه و تاثيرات آن ها تا بزرگسالي همراه فرزندان شما خواهند بود.تحقيقات ثابت كرده است كه كودكاني كه تجربه كشيدن نقاشي كودكانه متنوع مانند نقاشي شتر را به طور مستمر دارند، در بزرگسالي در نوآوري و تمركز بر روي امور خود مشكلي نخواهند داشت.

 

 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ساعت: ۰۱:۲۶:۳۵ توسط:saroulak موضوع: